Vítejte na stránkách SDH Litoměřice

Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a tak u nich chvíli vydržte, občas čtěte a koukejte, budeme se Vás snažit provést nejen současností, ale i historií tohoto sboru. Sbor byl založen roku 1865 německou sekcí.

V současné době členská základna našeho sboru čítá 61 členů a z toho 21 dětí, kteří se aktivně zúčastňují soutěží a a ukázek na dětských dnech. Ani muži nezůstávají pozadu a soutěží se taktéž zúčastňují. Poslední vybojovaný titul mužstvo obdrželo v roce 2022 v Račicích na mistrovství světa na veslovacích trenažérech, kde obsadilo dvě krásná první místa v kategorii Liga IZS. Kromě toho renovují historickou techniku, a vylepšují tu moderní, kterou nyní používá k výjezdové činnosti .

Aktualizováno: 1. ledna 2024